• x
  • x

Створення інтернет магазину, розробка інтернет магазину під ключ – AVTWEB.

Унікальний сучасний дизайн і підтримка мобільних пристроїв.


Створення інтернет магазину преміум класу


При розробці сайту ставляться конкретні і досяжні цілі. Ми робимо інтернет магазин,
який буде працювати на ваш бізнес і генерувати продажі.


Зручність для покупця

Ваші відвідувачі хочуть в кілька кліків знайти потрібний товар і придбати його. Ми створюємо зручний інтерфейс для вашого сайту з використанням найкращих практик Usability. Проектуємо системи збільшення середнього чека і крос-продажів.


Розробка з урахуванням SEO

При проектуванні сайту враховуємо вимоги пошукових систем - вже на старті у вас є всі необхідні інструменти для просування вашого сайту інтернет-магазину в Google.


Сучасний дизайн

Завдяки грамотному дизайну ви виділяєтеся серед конкурентів, а відвідувачі запам'ятовують ваш магазин і охочіше здійснюють покупки. Дизайн розробляється з урахуванням явних переваг вашої цільової аудиторії, сучасних тенденцій і специфіки вашого бізнесу. Наш дизайн і верстка повністю адаптовані для мобільних пристроїв - сайт однаково добре виглядає як на телефонах, так і на планшетах і комп'ютерах.


Зручна система управління контентом

Працюємо тільки з лідируючими, перевіреними CMS, які довели свою простоту в управлінні і додаванні нового контенту та адаптовані для SEO-просування. На цих CMS вже працює безліч магазинів і сайтів в світі.


Витримує високі навантаження

Забезпечуємо стабільну роботу при великому трафіку. Щоб магазин був готовий прийняти 100 000 відвідувачів в день, навантаження розподіляється на кілька серверів, код сайту оптимізований, а техпідтримка працює цілодобово. Проводимо багатоступінчате ручне і автоматизоване тестування функціоналу сайту.


Фокус на повторні продажі

Для збільшення продажів в рамках створення інтернет магазину ми продумуємо систему персоналізації, програми лояльності, системи оповіщення та нагадувань, впроваджуємо рішення і працюємо з Cross-sell і Up-sell.
Партнерська програма для покупців магазину.